Biuro i Dom - marktech.pl

TWÓJ ADRES
Przejdź do treści

Biuro i Dom

LIBRE OFFICE PL - PAKIET BIUROWY - DARMOWY ODPOWIEDNIK PAKIETU MICROSOFT OFFICE

LibreOffice jest kompletnym i wysokiej jakości pakietem biurowym, którego możesz pobierać, instalować i używać bez jakichkolwiek kosztów. Istnieje już ogromna grupa zadowolonych użytkowników LibreOffice na całym świecie. Dostępny jest on w ponad 30 wersjach językowych dla każdego popularnego systemu operacyjnego, wliczając Microsoft Windows, Mac OS X i Linux (Debian, Ubuntu, Fedora, Mandriva, Suse...).


Czym charakteryzuje się LibreOffice?
LibreOffice jest wielofunkcyjnym pakietem biurowym z następującymi, głównymi zaletami:
Jest darmowy – nie martw się o koszty licencji i coroczne opłaty.

Brak ograniczeń językowych – jest dostępny w wielu wersjach językowych, które nieustannie są dodawane.

Licencja LGPL – program ten możesz używać, dostosowywać według własnych potrzeb i kopiować, korzystając także z międzynarodowego i bezpłatnego wsparcia społecznościowego.
LibreOffice jest projektem open source (otwarte oprogramowanie): jego projektowanie jest otwarte na nowe idee, nasze oprogramowanie jest codziennie testowane i używane przez ogromną społeczność użytkowników; Ty także możesz się w to zaangażować i wpłynąć na dalszy jego rozwój.
LibreOffice daje Ci wysoką jakość:

Korzenie LibreOffice sięgają 20 lat wstecz. Ta długa historia oznacza, że jest on stabilnym i funkcjonalnym produktem.
Tysiące użytkowników na całym świecie regularnie bierze udział w beta testach nowych wersji LibreOffice.

Ponieważ proces rozwoju jest kompletnie otwarty, LibreOffice jest rozlegle testowany przez ekspertów od zabezpieczeń, dając Ci bezpieczeństwo i spokój.
LibreOffice jest przyjazny użytkownikowi:

Otrzymujesz prosty w użyciu, ale jednak potężny interfejs, który łatwo jest dostosować do własnych potrzeb – użytkownicy Microsoft Office bezproblemowo się w nim odnajdą.
Kompatybilność ze wszystkimi popularnymi formatami plików. Możesz z łatwością importować pliki z Microsoft Word, Excel i PowerPoint oraz wielu innych formatów; możesz także łatwo je zapisać do formatu Microsoft Office lub innych, gdy jest potrzeba.
LibreOffice jest wspierany przez ogromną, międzynarodową społeczność: nowi i doświadczeni wolontariusze wraz z programistami mogą pomóc rozwiązać Twój problem.

LibreOffice posiada także skonfigurowany mechanizm tworzenia plików PDF, co oznacza, że możesz dzielić się dokumentami, które z pewnością będą prawidłowo otwarte na niemal każdym urządzeniu i systemie.


Pobierz LibreOffice już teraz i wypróbuj go sam.

Co LibreOffice może Ci zaoferować?
Writer to edytor tekstu pakietu LibreOffice. Możesz go używać przy wielu zastosowaniach: od szybkiego napisania listu do pisania całej książki z tabelami, ilustracjami, bibliografią i wykresami. Mechanizmy autouzupełniania i autoformatowania pozwolą Ci wykonywać zadania prościej, ale – jeśli wolisz – możesz je łatwo wyłączyć. Writer jest potężnym narzędziem do zastosowań DTP, takich jak tworzenie wielokolumnowych listów i broszur. Jedynym ograniczeniem tutaj jest Twoja wyobraźnia.
Calc opanowuje Twoje liczby i pomaga w ciężkich decyzjach, gdy porównujesz dane i z nimi działasz. Analizuj je, dzięki Calc, a następnie przedstawiaj swoje końcowe wyniki. Narzędzia analizy i wykresów pomogą nadać przejrzystości Twoim wnioskom. W pełni zintegrowany system pomocy pomoże Ci prościej wprowadzać skomplikowane formuły. Dodawaj dane z zewnętrznych baz danych, takich jak SQL czy Oracle, a następnie używaj sortowania i filtrowania do utworzenia analiz statystycznych. Używaj funkcji graficznych do wyświetlania dużych ilości grafik 2D i 3D spośród 13 kategorii, wliczając linie, obszary, paski, X-Y, siatki – z dziesiątkami dostępnymi wariantami możesz być pewien, że znajdziesz taki, który będzie odpowiedni do Twojego projektu.
Impress to najszybsza i najprostsza metoda na stworzenie efektywnych prezentacji multimedialnych. Fantastyczne animacje i rewelacyjne efekty specjalne pomogą Ci przekonać Twoich widzów. Twórz prezentacje wyglądające jeszcze bardziej profesjonalnie niż te, które zazwyczaj widzisz w pracy, czy szkole. Zdobądź uwagę kolegów i szefów poprzez stworzenie czegoś zupełnie innego.
Draw pozwoli Ci na tworzenie wykresów i rysunków od zera. Zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów, więc czemu nie spróbować czegoś prostego z wykresami, ilustracjami? Albo pójdź dalej i z łatwością utwórz dynamiczne ilustracje 3D z efektami specjalnymi. Proste i potężne narzędzie graficzne, na które zawsze czekałeś.
Base jest modułem bazodanowym pakietu LibreOffice. Dzięki Base, możesz bezproblemowo zintegrować swoją istniejącą strukturę bazy danych z innymi komponentami pakietu, a także stworzyć interfejs użytkownika i zarządzać swoimy danymi jako oddzielna aplikacja. Możesz używać zaimportowanych, połączonych tabel oraz zapytań z MySQL, PostgreSQL lub Microsoft Access i wielu innych źródeł. Base pozwoli Ci także zaprojektować własną bazę danych, aby utworzyć idealny interfejs z wyrafinowanymi formularzami, raportami i widokami. Obsługa wielu produktów jest wbudowana, a dodawanie nowej – bardzo proste.
Math to łatwy w obsłudze edytor równań i zapisów matematycznych, który pozwoli Ci na szybkie zapisywanie i wyświetlanie Twoich matematycznych, chemicznych, elektrycznych i naukowych równań w standardowej notacji zapisu. Nawet najbardziej skomplikowane kalkulacje mogą być zrozumiane, jeśli są prawidłowo przedstawione. E=mc2.

Adobe Reader - otwieranie plików PDF (wyciągi bankowe, instrukcje obsługi, itp.)

ADOBE READER 11 PL jest bezpłatnym oprogramowaniem do wyświetlania, drukowania, przeszukiwania i udostępniania plików w formacie Adobe Portable Document Format (PDF) w bezpieczny sposób na wielu platformach i urządzeniach. Program Adobe Reader oferuje funkcjonalny interfejs użytkownika, paski narzędzi z opcją dostosowania oraz dostęp do konferencji wideo Acrobat Connect. Dodatkowe funkcje obsługiwane przez program Adobe Acrobat® pozwalają udostępniać komentarze oraz cyfrowo podpisywać dokumenty.

WinDjView   (mirror) Wymagania: Windows 8, 7, Vista, XP, 2000, Server 2008, Server 2003

Szybka, bezpłatna przeglądarka plików zapisanych w wysoce efektywnej metodzie kompresji obrazu DjVu. Dokumenty zapisane w tym formacie zachowują dokładny wygląd oryginału przy stosunkowo niewielkich rozmiarach pliku.
Aplikacja wykorzystuje zestaw darmowych bibliotek DjVuLibre oferując takie funkcje jak wyświetlanie miniaturek stron, hyperlinków, wyszukiwanie i kopiowanie tekstu, tryb pełno ekranowy, zaawansowanego wydruku, eksport stron do formatu BMP, powiększanie stron czy przegląd kliku plików w zakładkach.

Źródło: dobreprogramy.pl

Wróć do spisu treści