KONTAKT - marktech.pl

TWÓJ ADRES
Przejdź do treści

KONTAKT

W razie pytań, bądź też ciekawych pomysłów na dalszy rozwój serwisu proszę o kontakt na adres e-mailowy:

Marek Gadu-Gadu
W miarę możliwości postaram się jak najszybciej odpowiedzieć,
a za udzielone rady z góry dziękuję!

Nota Informacyjna

Dziękuję wszystkim za udzielone rady, przesłane materiały i linki do ciekawych stron. Jak widać, w miarę możliwości staram się też spełniać prośby o wstawienie linków do stron z przydatnymi programami. Co do praktycznych porad, to jeszcze proszę się uzbroić w cierpliwość. Niestety wszystko wymaga czasu. Dział humoru dzięki Wam zdecydowanie się rozrósł. ;) Niestety z braku czasu nie został jeszcze zredagowany i na razie wrzuciłem na stronkę prawie wszystkie teksty jakie otrzymałem i w stanie stylistyczno-ortograficznym jakim je otrzymałem. Tak więc na błędy i niedociągnięcia patrzcie na razie z przymrużeniem oka. ;)))

Choć może nazwa serwisu nie brzmi zbyt dumnie, niemniej jednak postaramy się, aby w miarę możliwości odpowiadała zawartości stron na nim znajdujących się. Ponieważ dopiero rozpoczynamy zbieranie wszelkiego rodzaju informacji, serwis wygląda dość biednie i tak pewnie przez jakiś czas zostanie. Jak większość ludzi autor należy do kolektywu pracującego i w związku z tym nie zawsze ma czas, by na bieżąco uaktualniać informacje i tym samym uczynić serwis bardziej atrakcyjnym. W związku z tym proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, a czas pokaże jaki będzie tego efekt. ;)))

Każdemu z nas zdarzyło się  zapewne szukać jakiejś informacji w internecie. Czasem czegoś co wiedzieliśmy, ale niepostrzeżenie umknęło z naszej pamięci, a opcja "mam to na końcu języka" jakoś nie chce działać ;). Czasem szukamy rzeczy banalnej, a niekiedy czegoś wręcz bardzo ważnego, co chcielibyśmy wiedzieć, ale...  
No właśnie!!!  ;)))

...tu z pomocą możemy przyjść "my". ;)
...miejmy nadzieję...

Wszelkie informacje jakie można znaleźć na stronach tego serwisu są ogólnie dostępne i zostały "zdobyte" podczas surfowania po sieci, czytania książek - drukowanych ma się rozumieć ;), a kilka z nich wzięło się z własnego doświadczenia autora oraz osób związanych z działalnością serwisu.


Serwis ma mieć charakter typowo informacyjny. W związku z tym będziemy umieszczać tu wszystko co ciekawe, nietuzinkowe, mało znane i przede wszystkim praktyczne. Porady z życia wzięte, linki do ciekawych stron, testy urządzeń i opinie specjalistów, a także odpowiedzi na pytania z którymi najczęściej spotykam się w swojej pracy. Nie zabraknie również odrobiny humoru - trochę relaksu każdemu z nas się przyda.

Serwis ten jest zupełnie darmowy i nie ma na celu zarabiania jakichkolwiek pieniędzy! Wszelkie informacje zawarte w nim (jak już zostało to wcześniej wspomniane) są ogólnodostępne i powszechnie uznawane za jawne. Jednakże jeśli ktoś z Was drodzy internauci zauważy, że jakaś informacja jest nieprawdziwa, narusza czyjeś prawa autorskie, dobro osobiste, bądź też łamie prawo - proszę o kontakt na adres marek@marktech.pl


Po zweryfikowaniu otrzymanych informacji usuniemy artykuł, lub też po "odnalezieniu" prawowitego właściciela (autora) poprosimy o umożliwienie jego publikacji, a także oczywiście przeprosimy za bezprawne publikowanie materiału.

Szybki sposób na zostawienie informacji i sugestii - dziękuję! ;)))

Brak komentarzy
Free counters!
Wróć do spisu treści