PROGRAMY - marktech.pl

TWÓJ ADRES
Przejdź do treści

PROGRAMY

  W dziale tym przedstawiamy programy zarówno niezbędne, jak i ułatwiające życie codzienne użytkownika komputera.
Z doświadczenia wiem, że nie każdy wie, czego potrzebuje, aby jego "dziecko" funkcjonowało

Świetny serwis do pobierania plików z serwerów PREMIUM

prawidłowo lub też nie wie, gdzie szukać. W związku z tym przygotowałem stronę o nazwie "Niezbędne". Znajdziecie na niej zestaw programów, które np. po świeżej instalacji systemu uzupełnią działanie funkcji, jakich nie ma w sobie zaimplementowanych Windows. Strona ta została przygotowana głównie z myślą o niedoświadczonych użytkownikach komputerów i leniuchach. ;))) Oczywiście wszystkie z proponowanych aplikacji są darmowe i można je spokojnie instalować bez obaw o nielegalność. Wybór instalowanego oprogramowania zawsze należy do użytkownika, a lista proponowanych aplikacji jest podyktowana doświadczeniem zawodowym. Każdemu z nas dobrze wiadomo, że istnieje wiele darmowych programów służących do wykonywania tych samych funkcji i to, które zainstalujemy zależy wyłącznie od naszych upodobań, czy też przyzwyczajeń. Praktyka jednak jest taka, że nie każdy wie, gdzie ich szukać i nie każdemu się chce! ;)))

NIEZBĘDNE PROGRAMY

Archiwizacja
- programy do tworzenia archiwów (RAR,, ZIP, 7Z, ITP)

Bezpieczeństwo - Antywirusy i firewall'e  - w dziale tym znajdują się programy antywirusowe oraz aplikacje zabezpieczające przed nieautoryzowanym przesyłem danych do jak i z naszego komputera (tzw. firewall'e - czyli zapory ogniowe).
Programy zaproponowane to przede wszystkim wersje darmowe (wymagające np. tylko rejestracji w celu aktywacji) lub wersje płatne, których zakup warto rozważyć. Niektóre z nich posiadają licencje LIFETIME, czyli całkowicie bezpłatne aktualizacje do nowszych wersji, a przy tym wyróżniają się wysoką skutecznością ochrony.


Biuro i Dom
- programy do edycji tekstu, tworzeniia kalkulacji, czy też prezentacji multimedialnych. Znajdują się tu również aplikacje służące do otwierania oraz tworzenia plików PDF.

Defragmentacja dysków
Dekodery i kodery
Grafika
Internet + dodatki
Komunikatory
Multimedia
Service Pack'i
Środowiska
Systemowe
Triki i porady

Wróć do spisu treści