Biuro i Dom - marktech.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Biuro i Dom

LIBRE OFFICE PL - PAKIET BIUROWY - DARMOWY ODPOWIEDNIK PAKIETU MICROSOFT OFFICE

LibreOffice jest kompletnym i wysokiej jakości pakietem biurowym, którego możesz pobierać, instalować i używać bez jakichkolwiek kosztów. Istnieje już ogromna grupa zadowolonych użytkowników LibreOffice na całym świecie. Dostępny jest on w ponad 30 wersjach językowych dla każdego popularnego systemu operacyjnego, wliczając Microsoft Windows, Mac OS X i Linux (Debian, Ubuntu, Fedora, Mandriva, Suse...).


Czym charakteryzuje się LibreOffice?
LibreOffice jest wielofunkcyjnym pakietem biurowym z następującymi, głównymi zaletami:
Jest darmowy – nie martw się o koszty licencji i coroczne opłaty.

Brak ograniczeń językowych – jest dostępny w wielu wersjach językowych, które nieustannie są dodawane.

Licencja LGPL – program ten możesz używać, dostosowywać według własnych potrzeb i kopiować, korzystając także z międzynarodowego i bezpłatnego wsparcia społecznościowego.
LibreOffice jest projektem open source (otwarte oprogramowanie): jego projektowanie jest otwarte na nowe idee, nasze oprogramowanie jest codziennie testowane i używane przez ogromną społeczność użytkowników; Ty także możesz się w to zaangażować i wpłynąć na dalszy jego rozwój.
LibreOffice daje Ci wysoką jakość:

Korzenie LibreOffice sięgają 20 lat wstecz. Ta długa historia oznacza, że jest on stabilnym i funkcjonalnym produktem.
Tysiące użytkowników na całym świecie regularnie bierze udział w beta testach nowych wersji LibreOffice.

Ponieważ proces rozwoju jest kompletnie otwarty, LibreOffice jest rozlegle testowany przez ekspertów od zabezpieczeń, dając Ci bezpieczeństwo i spokój.
LibreOffice jest przyjazny użytkownikowi:

Otrzymujesz prosty w użyciu, ale jednak potężny interfejs, który łatwo jest dostosować do własnych potrzeb – użytkownicy Microsoft Office bezproblemowo się w nim odnajdą.
Kompatybilność ze wszystkimi popularnymi formatami plików. Możesz z łatwością importować pliki z Microsoft Word, Excel i PowerPoint oraz wielu innych formatów; możesz także łatwo je zapisać do formatu Microsoft Office lub innych, gdy jest potrzeba.
LibreOffice jest wspierany przez ogromną, międzynarodową społeczność: nowi i doświadczeni wolontariusze wraz z programistami mogą pomóc rozwiązać Twój problem.

LibreOffice posiada także skonfigurowany mechanizm tworzenia plików PDF, co oznacza, że możesz dzielić się dokumentami, które z pewnością będą prawidłowo otwarte na niemal każdym urządzeniu i systemie.


Pobierz LibreOffice już teraz i wypróbuj go sam.

Adobe Reader - otwieranie plików PDF (wyciągi bankowe, instrukcje obsługi, itp.)

ADOBE READER 11 PL jest bezpłatnym oprogramowaniem do wyświetlania, drukowania, przeszukiwania i udostępniania plików w formacie Adobe Portable Document Format (PDF) w bezpieczny sposób na wielu platformach i urządzeniach. Program Adobe Reader oferuje funkcjonalny interfejs użytkownika, paski narzędzi z opcją dostosowania oraz dostęp do konferencji wideo Acrobat Connect. Dodatkowe funkcje obsługiwane przez program Adobe Acrobat® pozwalają udostępniać komentarze oraz cyfrowo podpisywać dokumenty.

WinDjView   (mirror) Wymagania: Windows 8, 7, Vista, XP, 2000, Server 2008, Server 2003

Szybka, bezpłatna przeglądarka plików zapisanych w wysoce efektywnej metodzie kompresji obrazu DjVu. Dokumenty zapisane w tym formacie zachowują dokładny wygląd oryginału przy stosunkowo niewielkich rozmiarach pliku.
Aplikacja wykorzystuje zestaw darmowych bibliotek DjVuLibre oferując takie funkcje jak wyświetlanie miniaturek stron, hyperlinków, wyszukiwanie i kopiowanie tekstu, tryb pełno ekranowy, zaawansowanego wydruku, eksport stron do formatu BMP, powiększanie stron czy przegląd kliku plików w zakładkach.

Źródło: dobreprogramy.pl

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego